SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 050 000 €
(17 500 € / m²)
Satış
1
1
60 m²
Rue Montorgueil, Paris

yatak odası1
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Located in the heart of the Montorgueil district, this 60.05 m2 apartment with its 18 sq m terrace is situated on the 6th floor (with elevator) of a w...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rue Montorgueil, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME HUNTS

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar