SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
610 000 €
(10 000 € / m²)
Satış
3
1
61 m²
Avenue du Général Leclerc, Paris

yatak odası3
düz61 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This 3-room apartment of 61.25m² in Alésia on the ground floor of a beautiful Haussmannian-type building includes an entrance, a double living room wi...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Avenue du Général Leclerc, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

La Place immobilier mobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar