SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
362 000 €
(10 970 € / m²)
Satış
2
1
33 m²
Rue de Thionville, Paris

yatak odası2
düz33 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Zoé Verdier vous propose: Emplacement privilégié, à proximité immédiate des Buttes Chaumont. Appartement 2 pièces dans un immeuble récemm...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue de Thionville, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar