SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 290 000 €
(18 031 € / m²)
Satış
4
1
127 m²
Rue Saint-Roch, Paris

yatak odası4
düz127 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Exclusive - Paris 1 - Palais Royal - Renovated apartment - 2 Bedrooms (possible 3)

Just steps from the Palais Royal, a beautiful, bright, and renov...

Elektrik
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rue Saint-Roch, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BARNES Saint-Honoré

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar