SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
415 000 €
(8 300 € / m²)
Satış
2
1
50 m²
Rue de la Croix Nivert, Paris

yatak odası2
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce charmant appartement de 50 m² niché au 4e étage d'un immeuble moderne avec ascenseur, en plein cœur de Paris. Dès votre arrivée, vous ser...

Elektrik
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rue de la Croix Nivert, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar