SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
499 000 €
(9 415 € / m²)
Satış
3
1
53 m²
Rue de Thionville, Paris

yatak odası3
düz53 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Laissez-vous séduire par cette maison de 3 pièces, un véritable bijou situé au rez-de-chaussée d'un immeuble de caractère construit en 1948, en plein ...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue de Thionville, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar