SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
520 000 €
(9 123 € / m²)
Satış
3
1
57 m²
Rue Ordener, Paris

yatak odası3
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez cet agréable appartement de 3 pièces et 57 m², idéalement situé au 3e étage d'un immeuble bien entretenu des années 70, à Paris. Avec son ex...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Ordener, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar