SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 195 000 €
(5 107 € / m²)
Satış
6+
1
234 m²
Rue Riblette, Paris

yatak odası6+
düz234 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Zefir vous propose à la vente cet appartement familial au charme atypique, situé dans le 20ème arrondissement de Paris. Le bien est anciennement une i...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Riblette, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar