SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
470 000 €
(11 463 € / m²)
Satış
2
1
41 m²
Rue de Thionville, Paris

yatak odası2
düz41 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce superbe appartement de 2 pièces, niché au 4ème étage d'un immeuble ancien au charme intemporel, avec le confort moderne d'un ascenseur. C...

Elektrik
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue de Thionville, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar