SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
725 000 €
(11 508 € / m²)
Satış
3
1
63 m²
Rue Laferrière, Paris

yatak odası3
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce ravissant appartement de 63 m², conjuguant l'élégance de l'ancien et un cadre de vie exceptionnel au cœur de Paris.

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Laferrière, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar