SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
612 000 €
(10 033 € / m²)
Satış
3
1
61 m²
Rue Albert Bayet, Paris

yatak odası3
düz61 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez cet appartement lumineux de 61 m² niché au 7e étage d'un immeuble bien entretenu datant de 1958, en plein cœur du dynamique 13e arrondisseme...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Albert Bayet, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar