SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
714 000 €
(7 761 € / m²)
Satış
5
1
92 m²
Rue Riblette, Paris

yatak odası5
düz92 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Plongez au cœur du 20e arrondissement de Paris avec cet appartement spacieux de 5 pièces, offrant une surface généreuse de 92 m². Situé au premier éta...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Riblette, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar