SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
449 000 €
(13 206 € / m²)
Satış
2
1
34 m²
Rue Pastourelle, Paris

yatak odası2
düz34 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Plongez dans l'élégance parisienne avec cet appartement de 34 m², situé au cinquième étage d'un immeuble historique du Marais, dans le 3ème arrondisse...

Elektrik
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rue Pastourelle, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar