SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
830 000 €
(21 282 € / m²)
Satış
1
1
39 m²
Rue de Rivoli, Paris

yatak odası1
düz39 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Plongez dans l'élégance parisienne avec cet appartement de 39 m², situé au dernier étage d'un immeuble prestigieux, à deux pas de la célèbre Place Ven...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rue de Rivoli, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar