SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
420 000 €
(8 750 € / m²)
Satış
3
1
48 m²
Rue de la Croix Nivert, Paris

yatak odası3
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce ravissant appartement de 48 m² niché au 6ᵉ étage d'un immeuble de caractère datant de 1932, au cœur du dynamique 15ᵉ arrondissement de Pa...

Gaz
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue de la Croix Nivert, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar