SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
4 500 000 €
(17 110 € / m²)
Satış
6+
2+
263 m²
Avenue de Wagram, Paris

yatak odası6+
düz263 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Fairway Luxury Real Estate offers this exceptional apartment of approximately 263 sq.m. to refresh, located in the heart of the 17ᵉ arrondissement, in...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Avenue de Wagram, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

FAIRWAY LUXURY REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar