SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 300 000 €
(16 667 € / m²)
Satış
4
1
78 m²
Rue de Vaugirard, Paris

yatak odası4
düz78 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À VENDRE PARIS 6ÈME - NOTRE-DAME DES CHAMPS / VAVIN - BIEN COUP DE COEUR AVEC VUES - Au coeur du très recherché quartier Notre-Dame-des-Champs, dans l...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rue de Vaugirard, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PARIS LUXURY HOMES

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar