SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
390 000 €
(12 581 € / m²)
Satış
2
1
31 m²
Rue Deparcieux, Paris

yatak odası2
düz31 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Paris 14e – Rue Deparcieux | 2 pièces rénové par architecte, au calme et lumineux
À deux pas de la rue Daguerre, dans une copropriété rénovée avec co...

Elektrik
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rue Deparcieux, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Delambre Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar