SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
420 000 €
(12 000 € / m²)
Satış
2
1
35 m²
Rue Deparcieux, Paris

yatak odası2
düz35 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Paris 14e – Montparnasse | Appartement d’architecte au calme absolu
À l’abri des regards, au cœur d’une élégante copropriété rénovée, ce 2 pièces de ...

Elektrik
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rue Deparcieux, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Delambre Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar