SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 250 000 €
(14 516 € / m²)
Satış
5
1
155 m²
Avenue de Wagram, Paris

yatak odası5
düz155 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Paris 8th Arrondissement, Courcelles/Place des Ternes - Bright 2nd-floor apartment - 3 bedrooms - High ceilings.

Gaz
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Avenue de Wagram, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BARNES Saint-Honoré

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar