SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 125 000 €
(17 578 € / m²)
Satış
3
1
64 m²
Rue des Francs Bourgeois, Paris

yatak odası3
düz64 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Barnes Le Marais is listing this superb 90m² (969 sq ft) duplex apartment (65m² or 700 sq ft under the Carrez Law), a rare opportunity in a beautiful,...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıŞömineDoğal ışıkGörüşZemin

Elektrik
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Rue des Francs Bourgeois, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BARNES Le Marais

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar