Teklifler listesi
8
8
8
546 000 €
(9 579 € / m²)
Satış
3
1
57 m²
Rue Pernety, Paris
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
57 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Au cœur du quartier prisé de Pernety, venez découvrir ce charmant appartement 3 pièces fraichement rénové.
Il se compose d’une entrée avec cuisine ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
İnternet
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
E - Ekonomik Olmayan
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Elektrik
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
52günler
Güncellendi:
32günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rue Pernety, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.