Teklifler listesi
26
26
26
2 890 000 €
(15 792 € / m²)
Satış
5
1
183 m²
Place du Maréchal de Lattre de Tassigny, Paris
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
5
düz
183 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Located on the 4th floor of a corner building dating from 1900, this apartment offers 183.55 sqm of living space.
Quiet and very bright (south and ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
C - Ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Gaz
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
60günler
Güncellendi:
60günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Place du Maréchal de Lattre de Tassigny, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.