SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
208 000 €
(5 073 € / m²)
Satış
2
1
41 m²
Allée du Pont des Beaunes, Palaiseau

yatak odası2
düz41 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé à Palaiseau, dans le quartier recherché Camille Claudel, cet appartement 2 pièces de 41 m2 offre un cadre de vie contemporain dans une résidence...

Gaz
Teklifin yaşı: 12günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Allée du Pont des Beaunes, Palaiseau
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar