SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
262 499 €
(3 409 € / m²)
Satış
3
1
77 m²
Grande Rue, Oullins-Pierre-Bénite

yatak odası3
düz77 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À Oullins, au cœur du quartier calme et familial de MONTMEIN, cet appartement T4 de 77 m2 se situe au 1er étage d'une résidence (ascenseur).

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Grande Rue, Oullins-Pierre-Bénite
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar