SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
205 000 €
(2 733 € / m²)
Satış
4
1
75 m²
Rue Léon Bourgeois, Oullins-Pierre-Bénite

yatak odası4
düz75 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Florence Anterieux vous propose: Idéal pour votre famille à Oullins ! Appartement T4 spacieux et lumineux - 3 chambres - Double Balcon - ...

Diğer
Teklifin yaşı: 48günler
Güncellendi: 48günler

Yerellikler

Rue Léon Bourgeois, Oullins-Pierre-Bénite
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar