Teklifler listesi
6
6
6
150 000 €
(2 419 € / m²)
Satış
Atipik
1
62 m²
Route de Nondkeil, Ottange
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
62 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Appartement T3 – Proximité immédiate Luxembourg – Idéal investisseur
CONTACT : Quentin HABIGAND 00352 661 807 562 ou 0033 6 36 99 71 73
Situé à ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
122günler
Güncellendi:
122günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Route de Nondkeil, Ottange
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.