SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
255 000 €
(5 795 € / m²)
Satış
2
1
44 m²
Villa de Beauté, Nogent-sur-Marne

yatak odası2
düz44 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À proximité immédiate des commerces, Mairie, des bords de Marne et de la gare RER E Nogent / Le Perreux, découvrez ce charmant appartement 2 pièces d’...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Villa de Beauté, Nogent-sur-Marne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Le Perreux

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar