SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
129 000 €
(1 792 € / m²)
Satış
3
1
72 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

yatak odası3
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

NIMES PROCHE DES JARDINS DE LA FONTAINE APPARTEMENT DUPLEX T3À deux pas des Quais de la Fontaine dans une résidence sécurisée ce charmant duplex de 72...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Chemin de la Faisane, Nîmes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tourdiat Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar