SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
210 000 €
(2 059 € / m²)
Satış
4
1
102 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

yatak odası4
düz102 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Jean Vincent vous propose: À deux pas de l’Écusson de Nîmes, découvrez ce superbe appartement 5 pièces de 102 m² alliant charme de l’anci...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Chemin de la Faisane, Nîmes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar