SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
129 000 €
(2 048 € / m²)
Satış
3
1
63 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

yatak odası3
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Déborah Lopez vous propose: **Appartement 3 pièces avec balcon, 1 place de parking et garage - Nîmes - Quartier résidentiel**Dans un quar...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ayrı mutfakDuş kabiniAyrı tuvaletDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 96günler
Güncellendi: 19günler

Yerellikler

Chemin de la Faisane, Nîmes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar