SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 480 000 €
(12 033 € / m²)
Satış
5
1
123 m²
Avenue de Seilern, Nice

yatak odası5
düz123 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Dieses luxuriöse 5-Zimmer-Apartment mit 123,8 m² Wohnfläche befindet sich in Rimiez, einem der begehrtesten Viertel von Nizza. Die großzügige Terrasse...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Avenue de Seilern, Nice
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

John Taylor Saint-Jean-Cap-Ferrat

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar