SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 380 000 €
(12 000 € / m²)
Satış
5
1
115 m²
Avenue de Seilern, Nice

yatak odası5
düz115 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Dieses exklusive Apartment in Rimiez, Nizza, bietet auf großzügigen 136,8 m² Wohnfläche vier Schlafzimmer und insgesamt fünf Zimmer, die höchsten Wohn...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Avenue de Seilern, Nice
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

John Taylor Saint-Jean-Cap-Ferrat

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar