SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
649 000 €
(7 054 € / m²)
Satış
4
1
92 m²
Rue du Maréchal Joffre, Nice

yatak odası4
düz92 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

En retrait du boulevard Victor Hugo, a quelques pas du Negresco, de la Promenade des Anglais et des plages, découvrez cet élégant appartement bourgeoi...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue du Maréchal Joffre, Nice
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Les Chasseurs Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar