SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
232 000 €
(5 156 € / m²)
Satış
2
1
45 m²
Avenue de la Lanterne, Nice

yatak odası2
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À Nice, dans le quartier Carras, cet appartement T2 traversant de 45 m2 se situe au 1er étage d'une petite copropriété bien entretenue. Entièrement ré...

Gaz
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Avenue de la Lanterne, Nice
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar