SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
245 000 €
(4 455 € / m²)
Satış
3
1
55 m²
Avenue Gravier, Nice

yatak odası3
düz55 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

iad France - Anna Bartoli vous propose: Appartement 3 pièces à vendre Nice – 56 m² – Balcon – Terrasse – Garage – Quartier résidentielNice, un quartie...

Diğer
Teklifin yaşı: 51günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Avenue Gravier, Nice
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar