SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 250 000 €
(11 574 € / m²)
Satış
4
1
108 m²
Villa de l'Acacia, Neuilly-sur-Seine

yatak odası4
düz108 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ideally located next to the shops on Rue de Chézy, in quiet and green surroundings, this dual-aspect apartment spans 108m² (1,162.5 sq ft) in a semi-r...

Gaz
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Villa de l'Acacia, Neuilly-sur-Seine
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BARNES Neuilly

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar