SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
189 000 €
(2 305 € / m²)
Satış
4
1
82 m²
Place François Mitterrand, Neuilly-sur-Marne

yatak odası4
düz82 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Marion Festa vous propose: Bel appartement 4 pièces avec balcon à Neuilly-sur-MarneVous recherchez un appartement spacieux et lumineux ? ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Place François Mitterrand, Neuilly-sur-Marne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar