SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
229 000 €
(3 694 € / m²)
Satış
3
1
62 m²
Place François Mitterrand, Neuilly-sur-Marne

yatak odası3
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Plongez dans le confort de cet appartement de 62 m², niché dans un quartier recherché de Neuilly-sur-Marne. Construit en 2019, ce bien conjugue modern...

Isı pompası
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Place François Mitterrand, Neuilly-sur-Marne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar