SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
299 000 €
(8 543 € / m²)
Satış
2
1
35 m²
Rue des Allées, Neufchâtel-Hardelot

yatak odası2
düz35 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

iad France - Olivier Durand vous propose: En RDC d'une copropriété, appartement de standing au cOEur d ’Hardelot-Plage !!!Situé en plein centre de la...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasYeniden yapılandırmadan sonraAçık yaşam alanı

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rue des Allées, Neufchâtel-Hardelot
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar