SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
110 000 €
(1 358 € / m²)
Satış
4
1
81 m²
Rue Gustave Fabre, Narbonne

yatak odası4
düz81 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Hicham EL AOUAD vous propose: *** NARBONNE - SECTEUR SOUS PREFECTURE / TRIANGLE D'OR - APPARTEMENT 81 m² - 2 CHAMBRES - 1 BUREAU - 1 GRAN...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rue Gustave Fabre, Narbonne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar