SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
158 000 €
(2 107 € / m²)
Satış
3
1
75 m²
Rue Gustave Fabre, Narbonne

yatak odası3
düz75 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

NOUVEAUTE - EN CO-EXCLUSIVITE - QUARTIER SOUS PREFECTURE - Appartement de type T3 de 75 m2 idéalement situé en centre-ville, à proximité immédiate des...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Rue Gustave Fabre, Narbonne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Ads Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar