SUPA24
182 900 €
(3 976 € / m²)
Satış
2
1
46 m²
Rue Gustave Fabre, Narbonne

yatak odası2
düz46 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartement type 2 de 46,14 m2, avec sa cuisine aménagée.
Son beau séjour d'une surface de 26 m2 accède sur une loggia de 13 m2.
Sa chambre de 15 m2 p...

Diğer
Teklifin yaşı: 73günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rue Gustave Fabre, Narbonne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Propriétés Privées

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar