Teklifler listesi
4
4
118 800 €
(2 763 € / m²)
Satış
2
1
43 m²
Avenue Mich, Nantes
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
43 m²
banyolar
Çevir İngilizce
NANTES - BELLAMY - Arrêt de bus Bel Air, au calme en second rideau. Appartement T2 de 43 m2 (75m2 au sol) comprenant une pièce principale, une cui...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
E - Ekonomik Olmayan
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Elektrik
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
3günler
Güncellendi:
3günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Avenue Mich, Nantes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
l'Adresse - 4 immo - Coudray Lorraine - l'Adresse - 4 immo - Talensac