SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
339 500 €
(4 467 € / m²)
Satış
4
1
76 m²
Avenue Mich, Nantes

yatak odası4
düz76 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

FILUMENA Vous propose un T4 dans un secteur très recherché de Decré, Charmant appartement situé au 2ème étage dans un immeuble de Caractère. Dès l'en...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Avenue Mich, Nantes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Filumena Office Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar