SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
156 500 €
(4 118 € / m²)
Satış
2
1
38 m²
Chemin du Halage, Nantes

yatak odası2
düz38 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À Nantes, au sein d'une résidence récente de 2009, cet appartement de 2 pièces d'environ 38 m2 se situe au 1er étage avec ascenseur d'un immeuble bien...

Elektrik
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Chemin du Halage, Nantes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar