SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
230 000 €
(3 651 € / m²)
Satış
3
1
63 m²
Avenue Mich, Nantes

yatak odası3
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce charmant appartement de 64 m² situé au 8ᵉ étage d'une copropriété récente à Nantes, avec une vue imprenable et sans vis-à-vis. Proche de ...

Gaz
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Avenue Mich, Nantes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar