SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
329 500 €
(3 108 € / m²)
Satış
4
1
106 m²
Avenue Mich, Nantes

yatak odası4
düz106 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé au deuxième étage d'une petite copropriété typique déduite centre de Nantes cet appartement séduit par ses volumes généreux, sa luminosité et se...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yüksek tavanlarAçık yaşam alanıBanyoDuş kabiniŞömineDoğal ışıkYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 112günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Avenue Mich, Nantes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ESPACES ATYPIQUES Global - ESPACES ATYPIQUES Nantes

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar