SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
162 000 €
(2 613 € / m²)
Satış
3
1
62 m²
Chemin du Halage, Nantes

yatak odası3
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Quartier Jules Verne / Croissant, découvrez cet appartement situé dans une copropriété ayant bénéficié d'un ravalement de type BBC. Au 2ème étage av...

Diğer
Teklifin yaşı: 139günler
Güncellendi: 25günler

Yerellikler

Chemin du Halage, Nantes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

l'Adresse - 4 immo - Coudray Lorraine - l'Adresse - 4 immo - Talensac

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar