SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
218 000 €
(5 450 € / m²)
Satış
2
1
40 m²
Rue des Venêts, Nanterre

yatak odası2
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartement 2 pièces de 40 m² situé à Nanterre, au sein d'une résidence récente construite en 2013.

Situé au 5ᵉ et dernier étage, ce bien offre un ca...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue des Venêts, Nanterre
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar